Ноутбук не вмикається

мабуть, проблема в кнопці — таке часто чуємо від клієнтів на прийомці сервісного центру.

Він не вмикається, бо у нього поламалася кнопка включення. Але, на жаль, кнопка доволі рідко ламається, як показує практика, і в більшості випадків проблема не в ній. І ми завжди говоримо це людині, бо що може статися з кнопкою? Є рідкі випадки, коли дійсно виходить з ладу кнопка, це відбувається здебільшого при потраплянні рідини на ноутбук.

Але, на жаль, сучасні ноутбуки ламають усі стандарти. Є моделі ноутбуків різних виробників, у яких кнопка включення розташована безпосередньо на клавіатурному модулі. Це зроблено, на нашу думку, для того, щоб здешевити процес виготовлення ноутбука. І саме ноутбуки з таким рішенням часто потрапляють до нас на ремонт з проблемою "не вмикається", і дуже часто буває так, що проблема дійсно в кнопці. Ця кнопка, яка розташована на клавіатурному модулі, чомусь часто ламається, і в більшості випадків доводиться міняти цілу клавіатуру.


Існує три варіанти вирішення цієї проблеми:

  1. Це найчастіший варіант, який ми застосовуємо — заміна клавіатури. Такі клавіатури міняються доволі важко, оскільки в більшості випадків вони вклеєні в корпус ноутбука (топкейс), і процес заміни не є простим.


2 . Це більш дорогий варіант — заміна клавіатури разом з топкейсом (частиною корпусу). Такий варіант заміни часто виконується авторизованим сервісним центром, оскільки клавіатура в такому виконанні вважається частиною корпуса.



3. Ну і останній варіант, який ми називаємо найменш витратним, — це встановлення дублюючої кнопки включення на корпус ноутбука. Важливо, що цей варіант не дуже естетичний, і ми використовуємо його тільки в тому випадку, коли клавіатури немає в наявності у жодного з постачальників запчастин та виключно за бажанням клієнта.