Asus Memo Pad FHD10 K001(ME301), K00A, K005(ME302) Розибитий тачскрін

Ось, в черговий раз до нас потрапив планшет Asus Memo Pad FHD10 з розбитим сенсорним шклом і ми вирішили написати про нього.

Процес заміни тачскріну дуже не простий, і вартість самого сенсорного шкла не маленька(900 грн), тому поміняти сенсор без спеціальних навиків та обладання неможливо.

Користуючись інструкцією з цієї сторінки: http://vk.com/topic-32363293_29107115  ми виконали заміну сенсорного шкла на планшеті Asus ME302C.

Ось як це було :

Вигляд планшету, в якому стані він до нас прийшов :

ME301 ME302

Зняли задню кришку планшета, подивились яка ревізія сенсора там стоїть і замовили таку саму у постачальника

DSC_0842

Після цього почали розбирати планшет, зняли з нього головну плату, батарею, динаміки і всю периферію. Відкрутивши всі болтики по колу, це все знялось одним модулем.

DSC_0845

Після зняття плати та всіх елементів, у нас залишився модуль, який складається з частини корпуса, тачскріну і матриці. Це все склеєне між собою міцним подвійним скочем. І самий складний процес заміни сенсора полягає у розділенні тачскріну від корпуса та матриці, при цьому не розбивши матрицю.

Модуль в зборі

Модуль в зборі

Для розклейки модуля, ми зробили собі соморобний так званий сепартор. Це тен, у якого зверху розміщене кварцове шкло і який підтримує постійну температуру 100 – 120 градусів по цельсію. Процес розклейки відбувається на кварцовому шклі. Планшет нагріваєтся і скоч стає мяким. Після цього модуль розрізається акуратно скальпелем.

Сепаратор

На жаль фото чи відео самого процесу не зробили, наступного разу обов’язково покажемо як це робиться.

Ось модуль тачскріна і матриці вже без корпуса

Ось модуль тачскріна і матриці вже без корпуса

І ось,  що получилось:

Asus Memo Pad

Після відділення матриці від старого сенсора, рамку матриці та корпус помили від старого скотчу. Скотч добре відмивається чистим спиртом 🙂

Наклеїли новий скотч користуюсь інструкцією з сторінки вконтакті, про те що його потрібно клеїти два слоя на корпус і три слої на матрицю. Головною умовою є те, щоб матриця не торкалась таскріна з середини.

Asus Memo pad FHD10

Після наклеювання скотчу всі елементи акуратно склеїли між собою і в протележному порядку склали планшет. Відкалібрували новий тачскрін, перевірили та повернули щасливому власнику.

Вартість заміни склала 1500 грн 🙁

ME301 me302

 

 

 

Залишити відповідь