COBY KYROS MID7010(unexpected updater mode)

  На днях, до нашого сервісного центру, потрапив один із представників китайських планшетів COBY KYROS MID7010 . Зі слів клієнта, було встановлено, що даний планшет випадково було випущено з рук. Як наслідок, COBY KYROS MID7010 перестав повноцінно функціонувати, подавав ознаки життя, коли приєднували стандартний зарядний пристрій. Але, при цьому, не завантажувалась операційна система даного планшету.

   Проаналізувавши  усю цю інформацію, було вирішено розібрати планшет і перевірити основні вузли COBY KYROS MID7010 . В результаті перевірки, виявилося, що вийшов з ладу контролер. який відповідає за заряд батареї планшету.

DSCN0364

Спеціальними засобами, які знаходяться в сервісному центрі “HELP” було відновлено роботу китайського планшету. Тепер планшет працював автономно, але повноцінної загрузки не відбулося. Було прийнято рішення прошити COBY KYROS MID7010, але в процесі прошивки виникли наступні проблеми. На екрані з’явився напис “unexpected updater mode”  який явно свідчить про те що успішно прошити даний планшет не вдалося(. Трішки почитавши на спеціалізованих форумах стало зрозуміло, що проблема захована в оперативній пам’яті планшету. Було знайдено спеціалізоване програмне забезпечення, яке відновлювало працездатність оперативної пам’яті. Після чого було успішно прошито операційну систему планшету.

DSCN0368

Ціна ремонту склала 200 грн.

One comment on “COBY KYROS MID7010(unexpected updater mode)

  1. Coby kyros mid7010 оперативная память притормаживает,вкинул системний фаил с заменой framework для работы плеймаркета и все начало отваливаться .отключил и планшет вошол в цыклическую перезагрузку логотип пингвин и надпись андроид,unexpected updater mode“ прошить неполучаеться что можете посоветуйте..

Залишити відповідь