Ремонт моніторів

     Монітор – це одна з основних складових стаціонарного комп’ютера. Від нього залежить якість зображення. А також, здоров’я очей людини, яка працює за комп’ютером. Тому, вкрай важливо, щоб цей пристрій працював надійно, стабільно, не підносячи неприємних сюрпризів своєму власнику.

   Як кожна техніка, монітори так само підвладні старінню як моральному, так і фізичному, у кожного це відбувається по своєму, зокрема через технологію виробництва, а головне якість елементів всередині кожного монітора. Зазвичай, в недорогих моніторах використовуються не дорогі радіодеталі, низькоякісні роз’єми і низький рівень пайки, що в подальшому призводить до окислення деталі і втрати контакту в схемі, надалі ж Ваш монітор не включається.

   Сервісний центр «HELP» ремонтує будь-які монітори (рк, плазмові, LCD, LED) всіх світових виробників: Acer, Apple, Asus, BenQ, Dell, HP, LG, NEC, Philips, Samsung, Viewsonic та інших, не дивлячись на  діагональ або рік випуску монітора. Професіоналізм наших інженерів дозволяє в найкоротші терміни провести якісний ремонт, завдяки чому Ви заощадите достатню кількість часу, так само ми зможемо здійснити терміновий ремонт на протязі декількох годин.

      У більшості випадку монітори надходять в наш сервіс з такими несправностями:

– Монітор не включається (несправний блок живлення або центральна плата), ремонт від 150 грн
– Немає підсвідки в моніторі (потрібна заміна інвертора або ламп підсвічування), ремонт від  350 грн
– Монітор сам вимикається, ремонт від 250 грн
– Не якісне зображення на екрані, ремонт від 250 грн
– Проблеми з монітором після стрибка напруги в мережі, ремонт від 200 грн

     Існує кілька типових несправностей  моніторів. Найбільш поширеною проблемою є несправність блоку живлення.

    Не менш рідко потреба у ремонті виникає через поломку інвертора напруги, який забезпечує подачу напруги до ламп підсвідки матриці. Таку поломку легко може визначити і власник  монітора – це темний екран, але якщо направити на нього промінь світла, можна розрізнити предмети або навіть текст. Проте самостійно з виниклою проблемою впоратися неможливо. Потрібен професійний ремонт LCD та LED моніторів. Нерідко виходять з ладу і самі лампи. Причиною може стати або механічне пошкодження екрана, або робота на більш високих рівнях яскравості. При цій поломці екран при включенні комп’ютера залишається темним.

    Також причиною поломки рідкокристалічного екрану може стати плата управління. У даному випадку незмінно виникають проблеми із зображенням на екрані монітора – неправильне розширення, зміни в частоті та параметрах, монітор не вмикається.

    Найбільш небезпечними є механічні пошкодження. Вони можуть виникати через падіння, попадання води, піску та іншого бруду. У цьому випадку на екрані зображення стає спотвореним або проявляються смуги. Не рідко дані дефекти не усунути, діагноз один – заміна матриці.

    Ремонт монітора не слід довіряти фахівцям на дому. Він повинен виконуватися у спеціалізованому сервісному центрі при використанні високотехнологічного обладнання.

Comments are closed.