Чому ми ?

Маючи чітке уявлення про техніку будь-яких модифікацій і солідний досвід, фахівців нашого сервісного центру – виконують ремонт техніки на найвищому рівні. Ми оперативно проводимо діагностику причин несправностей, надаємо чіткі дані з приводу вартості робіт та виконуємо відповідально повний обсяг робіт, які гарантують реабілітацію вашого улюбленого пристрою. Також при необхідності виправляємо помилки фахівців інших сервісних центрів (тобто якщо раніше звичайний або терміновий ремонт ноутбука був виконаний непрофесійно). При цьому отримати довіру низки своїх замовників ми змогли завдяки тому, що:

1. Індивідуальний підхід

Нам важлива думка кожного клієнта. Не важливо ким він є бідний чи багатий, старий чи молодий. Прислухаємось до бажання кожного і допоможемо з ремонтом чи порадою будь-якої сучасної цифрової техніки.

2. Досвід

Працюємо в сфері ремонту техніки більше 10 років. З початку відкриття нашого сервісного центру, нами було відремонтовано більше 5 тисяч одиниць техніки.

3. Професійне обладнання

В процесі діагностики та ремонту техніки використовуємо високоякісні інструменти та обладнання, що забезпечує якісний ремонт.

4. Запчастини

Для заміни не робочих деталей стараємось використати тільки оригінальні запчастини, що гарантує роботу пристрою на  довгий період.

5. Гарантія

На кожен виконаний ремонт у нашій майстерні даємо офіційну гарантію від 3 до 12 місяців.

6. Термін

Час ремонту техніки від 3 годин до 5 днів (при умові, що необхідні запчастини для ремонту є в наявності  на складі в Україні)

7. Програма лояльності

Кожен постійний клієнт нашого сервісного центру має змогу отримати знижку до 20%.

 

 

 

Comments are closed.