Ремонт ноутбуків

     Сьогодні ноутбуки та нетбуки є настільки ж поширеними, як і стаціонарні комп’ютери. Їх основною перевагою є мобільність. Однак саме ця перевагa стає слабким місцем ноутбука, оскільки, в силу мобільності, він частіше схильний до механічних пошкоджень, перегріву і іншим несприятливим чинникам. І на відміну, від звичайних стаціонарних комп’ютерів ремонт ноутбука практично неможливий в домашніх умовах: немає ні документації, ні навичок по зборці/розборці, ні запчастин, ні інструментів. Як показав наш досвід – самовпевнені спроби домашнього ремонту навіть професіоналами радіоелектронщиками до успіху не приводять, а тільки збільшують вартість ремонту в сервісному центрі.

     Сервісний центр «Help» надає послуги післягарантійного, якісного та швидкого ремонту ноутбуків за помірними цінами. Наші співробітники здатні усунути практично всі види несправностей і проблем, які виникають в процесі експлуатації ноутбука. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику та ремонт будь-якого рівня. Виконуємо ремонт як з апаратними, так і з програмними проблемами. На всі види послуг надається гарантія від одного до дванадцяти місяців.

       Виконуємо ремонт та обслуговування ноутбуків та нетбуків практично всіх виробників:

vurobnuku2

     Перелік послуг:

– Ремонт/заміна матриці ноутбука

    Матриця – це найбільш крихкий і схильний до поломок елемент, в порівнянні з рештою деталями. І тому ремонт матриці ноутбука  бажано довірити фахівцям сервісного центру.

заміна матриці

    Маємо в наявності практично всі типи матриць, заміна дисплею відбуваєтся у максимально швидкий термін(протягом одного дня), вартість заміни залежить від моделі матриці. Також виконуємо ремонт електронної частини матриць  і  заміну ламп підсвітки матриці.

– Ремонт/заміна корпусних деталей

krash

   Якщо корпус Вашого ноутбука тріснув, зламався або був пошкоджений в наслідок удару, пропонуємо Вам ремонт як пластикових деталей корпусу так і металевих деталей.  В результаті нашого ремонту Ви отримуєте абсолютно справний і цілий корпус, характеристики якого на міцність знову стануть як до поломки, а іноді і міцніше заводського виконання. Якщо частковий ремонт корпусу ноутбука вже неможливий з тих чи інших причин (площа пошкодження занадто велика, відсутні великі сегменти корпусу і т.д.) ми можемо запропонувати таку послугу як повна заміна корпусу ноутбука або заміна складових корпусу ноутбука. Заміна корпусу ноутбука або його частин можлива як на нові так і на вживані складові, які абсолютно справні.

– Ремонт/заміна відеокарт

Якщо ноутбук ділить екран на 8 частин, видає на екран спотворену картинку, квадратики, смужки або падає з синім екраном при переході в 3D режим, не ставиться відео драйвер або видає при включенні довгий і два коротких піку – несправна відео система ноутбука.

ВІдеокрти ATI та Nvidia

Причини виходу з ладу відеокарти ноутбука:

– Заводський брак чіпа або його збірки / пайки
– Перегрів (некоректна робота або тривале навантаження на ноутбук, наприклад, багатогодинний сеанс комп’ютерної гри на максимальних налаштуваннях, забрудненість системи охолодження пилом)
– Падіння ноутбука або удари (відеокарта може відірватися від материнської плати разом з контактними майданчиками)

Ми пропонуємо швидку і якісну заміну відеокарт, використовуємо тільки оригінальні деталі та професійне обладнання.

– Заміна мостів ноутбука

     Найскладнішим і одним з найдорожчих елементів у будь-якому ноутбуці є материнська плата. Її основне завдання – забезпечення обміну інформацією між різними компонентами комп’ютера за рахунок двох мостів: північного і південного.

Заміна північного моста

     Північний міст працює з дуже високою тактовою частотою, у зв’язку з чим відбувається виділення великої кількості тепла, ситуацію посилює наявність пилу на радіаторі. Це веде до перегріву північного мосту, і виходу його з ладу.

    В наслідок ушкодження мікросхеми необхідна заміна моста ноутбука. Для цього вона випаюється з материнської плати, і на її місце наш фахівець встановить нову. Це складна операція, що вимагає високої кваліфікації спеціаліста.

   Іноді сама мікросхема залишається неушкодженою, а проблема виникає в місці її з’єднання з материнською платою. В цьому випадку ремонт здійснюється за рахунок обробки мосту на термоповітряній, або інфрачервоній печі за відповідним термопрофілем.

   Заміна південного моста

     Заміна південного моста може знадобитися внаслідок таких симптомів, як припинення роботи USB-портів, виходу з ладу  або відмови від роботи HDD, CD, DVD – приcтроїв, комп’ютер зависає або перестає реагувати на натискання кнопки живлення.

   Основною причиною виходу з ладу південного моста є некоректне користування USB-пристроями. При необережному поводженні користувача відбувається розхитування роз’ємів, а в них утворюються короткі замикання. Ще одна причина – це накопичення на підключеній “флешці” статичної електрики. Воно сильно вдаряє в USB-порт, а після цього розряд надходить прямо в південний міст.

     При пошкодженні мікросхеми, необхідна заміна моста ноутбука, тому що ремонт південного мосту неможливий. В якості мікросхеми використовуються як і оригінали, так і правильно підібрані аналоги.

   – Ремонт/заміна клавіатури ноутбука

Ремонт клавіатури

       Сервісний центр «Help» проводить роботи з ремонту та заміни клавіатур на ноутбуках будь-якої моделі і виробника. Ми намагаємося відновити навіть ті клавіатури, які прийшли в непридатність остаточно. Залиту соком  чи кавою клавіатуру ми розберемо, прочистимо, промиємо, відновимо пошкоджені струмопровідні доріжки. Заміна клавіатури на ноутбуці може знадобитися в тому випадку, якщо вона не підлягає ремонту. Ми замовимо потрібну клавіатуру і встановимо її в Ваш ноутбук. Крім цього ми надаємо послуги з ремонту окремих кнопок клавіатури. Так що не обов’язково міняти всю клавіатуру, якщо не працює всього лише одна кнопка. Якщо стан клавіатури доставляє Вам незручність при роботі, сміливо звертайтеся в наш сервісний центр. Ремонтні роботи проводяться оперативно, тому чекати ноутбук з ремонту довго не доведеться.

     – Ремонт/заміна роз’ємів живлення, USB, Ethernet та аудіо роз’ємів

Гніздо живлення

    Заміна будь-якого роз’єму вимагає повного розбирання ноутбука, саме тому дану процедуру  можуть виконати тільки вузькопрофільні фахівці. Співробітники нашого львівського сервісного центру мають величезний досвід в цій області і проведуть всі роботи швидко, надійно, якісно.

        – Чистка ноутбука

      Самостійно почистити систему охолодження можна тільки за наявності великої майстерності та інструментів. Якщо ви виявили, що ніколи не проводили чистку ноутбука або робили це дуже давно, то рекомендуємо звернутися за допомогою до нас негайно.  Наші фахівці проводять комплексну процедуру видалення пилу, яка включає в себе чистку кулера і його змазування, продув корпусу, заміну термопасти і термопровідних прокладок чіпсета і відеокарти. Після процедури чистки ноутбука фахівець компанії зробить діагностику ноутбука на наявність перегріву спеціальним програмним забезпеченням.

   Пил – це одна з причин, що призводять до поломки дорогої техніки. У процесі роботи ноутбук нагрівається, а для його охолодження передбачені технологічні отвори з вентилятором для циркуляції повітря. Кулер працює як пилосос, і з часом все більше і більше часток пилу осідає з повітря на радіаторну решітку системи охолодження. Це може призвести до перекриття потоку повітря – комп’ютер перегрівається і починає «зависати». Для того щоб позбутися неприємностей, потрібно періодично проводити чистку ноутбука від пилу.

– Ремонт/заміна вінчестерів(HDD) 

Ремонт заміна вінчестерів HDD

   Зараз в ноутбуки вбудовують все більші за обсягами жорсткі диски, але із зростанням обсягу неухильно падає їх якість і довговічність. І наскільки буває прикро коли після поломки диска ми не маємо можливості скопіювати дані, що зберігаються на ньому. Звернувшись за допомогою в наш сервісний центр Ви зможете відновити ці дані. Хочемо відразу Вас попередити, що при відмові працювати, ні в якому разі не потрібно проводити ремонт жорсткого диска самостійно, так як це може призвести до того, що він перетворитися на непотрібне сміття. Цей пристрій дуже хитрий і складний, тому, не маючи належних знань, устаткування і досвіду Ви йому лише нашкодите.

    А якщо жорсткий диск(вінчестер) не буде підлягати ремонту, ми зможемо його замінити на вінчестер такої ж або більшої ємності. Також ми допоможемо перенести стару інформацію на новий вінчестер із збереженням структури папок (у разі, якщо інформацію не пошкоджена).

– Ремонт/заміна CD, DVD, пристроїв ноутбука

DVD привід

     CD/DVD  приводи давно вже стали звичним атрибутом ноутбуків, однак, як і багато інших компоненти, вони відрізняються від аналогів, що вбудовуються в стаціонарні комп’ютери. Дійсно, складно уявити собі стандартний привід в ноутбуці, товщина якого вдвічі, а то і втричі менше дисковода. Тому в портативних ПК використовуються тонкі приводи, які містять набагато більше елементів в одиниці об’єму.

     Природно, чим мініатюрніший пристрій, чим менший розмір його деталей і чим щільніше вони розташовані один до одного, тим більша небезпека його поломки через перегрів, удару, перекосу і безлічі інших чинників. Оптичні приводи входять до числа найбільш частих поломок компонентів ПК. Часті проблеми з CD/DVD дисководами – це збої при запису або читанні, відсутність приводу у списку пристроїв, псування дисків, нехарактерні звуки, які виходять з дисковода, нещільно закривається кришка приводу.

    Ми виконуємо механічні несправності, пов’язані з пересиханням мастила, поломкою шестерень, важелів та інших компонентів, виконаних найчастіше з пластика, а також більш складніший ремонт – це перепайку або заміну електронних і оптичних компонентів, таких як контролер або лазер.

       У деяких випадках ремонт можна вважати недоцільним і простіше встановити новий привід.

      – Перепрошивка та відновлення BIOS

    Вихід з ладу комп’ютерного обладнання внаслідок пошкодження BIOS – досить поширений дефект, що зустрічається при ремонті материнських плат, ноутбуків, відеокарт і інших виробів.

     Значна частка цього дефекту відбувається після спроби прошивки BIOS самим користувачем. Особливо це стало часто зустрічатися після доступною можливості прошивки BIOS через операційну систему Windows. Треба відзначити, що така прошивка дуже непередбачувана і часто закінчується повним крахом. Тому, якщо Ви твердо зважилися на прошивку BIOS самостійно, то рекомендуємо все ж скористатися старим добрим DOS і дискетою. Проте і в даному методі перепрошивки BIOS є “підводні камені”. Прошивка BIOS може невдало завершитися через збій електроживлення, невідповідності необхідної версії прошивки, неправильне використання програм для прошивки і т.д.

     В даний час існує безліч способів прошивки BIOS, починаючи від програмних  і закінчуючи народними методами “гарячої прошивки”. Однак, жоден з цих методів не гарантує відсутності помилок при прошивці.

      Ми прошиваємо BIOS виключно на апаратному рівні, використовуючи професійне обладнання – програматор. Цей пристрій дозволяє повністю протестувати мікросхему BIOS на запис / читання, зробити порівняння, контроль чистоти стирання, перевірку контрольної суми, встановити захист і т.д.
Використання професійного програматора гарантує стабільний і надійний результат прошивки, з повним тестуванням мікросхеми BIOS.

      – Ремонт/заміна внутрішніх шлейфів

   Як і в персональних комп’ютерах, багато комплектуючих ноутбуків з’єднуються між собою спеціальними шлейфами, що забезпечують якісне сполучення між різними системами пристрою, завдяки своїй гнучкості та міцності. Так, наприклад, за допомогою шлейфів материнська плата з’єднується з дисплеєм, оптичним приводом і жорстким диском. Шлейфи завжди задіяні в роботі, тому несправність цього компонента є закономірним результатом активної експлуатації.

    Велика частина шлейфів знаходиться в стані спокою, однак деякі з них, що у процесі відкривання кришки ноутбука або висунення каретки приводу, найчастіше піддаються негативним впливам, що призводить до виникнення поломок. У процесі активної експлуатації, шлейфи можуть перетиратися, ламатися, в них можуть порушуватися контакти, і це самим безпосереднім чином впливає на роботу всіх систем ноутбука. Знос шлейфу в процесі експлуатації – дуже поширене явище, яке може відбуватися як з причини закінчення терміну служби пристрою, так і з вини користувача: некваліфіковане втручання часто призводить до різних ушкоджень. Довге, активне і не завжди акуратне використання ноутбука нерідко призводить до того, що шлейфи, що розташовуються під корпусом, перетираються, ламаються або попросту лопаються в місцях перегину.

     Кваліфіковані фахівці сервісного центру HELP пропонують заміну або ремонт будь-якого шлейфа ноутбука якісно, надійно і в самі стислі терміни.

– Зняття та відновлення забутих паролів

    Зняття або скидання пароля на вхід в BIOS ноутбука, залежить від фірми-виробника і конкретної моделі ноутбука, тому скидання пароля на BIOS в ноутбуці може виявитися досить складною процедурою навіть для досвідченого та просунутого сервісного інженера, внаслідок технологічних особливостей конкретної моделі ноутбука. На серійних і бюджетних моделях, практично всіх відомих на сьогоднішній день виробників ноутбуків (ACER, ASUS, TOSHIBA, SAMSUNG, HP і т.д.), застосовується нескладна методика зберігання паролів на вхід в BIOS і на завантаження операційної системи.

Відновлення паролів bios           Відновлення паролів

     Скинути пароль на вхід в BIOS в таких ноутбуках найчастіше можливе просто вийнявши і потім назад вставити батарейку CMOS. Але для цього Вам необхідно буде розібрати ноутбук, а потім його зібрати в зворотному порядку. Це викликано, в першу чергу, звичайно ж, низькою вартістю цих ноутбуків. Як відомо, чим дешевше ноутбук, тим простіше його виробництво і, звичайно, дешевше витрати на забезпечення захисту до доступу інформації що зберігається в цьому ноутбуці. У дорогих же моделях ноутбуків, БІЗНЕС-КЛАСУ, захист до доступу інформації захищена більш надійно.

              Виконуємо як зняття так і відновлення всіх паролів Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

– Ремонт/заміна материнських плат

   Материнська плата – це «серце» ноутбука, складна система, яка дозволяє всім компонентам ноутбука взаємодіяти між собою. Ця деталь в ноутбуці найважливіша – і найдорожча.

   Щоб уникнути ремонту або заміни материнської плати, в першу чергу, важливе дбайливе поводження з ноутбуком і справність системи охолодження.

    Загальних принципів для ремонту материнських плат немає. Щоб визначити точну причину поломки Вашого ноутбука, необхідно провести ретельну діагностику з повним розбиранням ноутбука в професійному сервісному центрі. Також потрібно мати професійне  устаткування, спеціальний інструмент і професійних майстрів з великим досвідом роботи в галузі ремонту ноутбуків.

 – Заміна акумуляторів

Заміна акумуляторів

   У нашій майстерні Ви можете придбати батареї до ноутбуків всіх брендів. На складі завжди є батареї як із стандартною, так і з розширеною ємністю. На батареї, придбані в нашому сервісному центрі, поширюється гарантія не менше 3 місяців. Також наші фахівці допоможуть Вам не тільки в підборі батарей до Вашого ноутбука, але й підкажуть, як правильно з нею поводитися. Надійний акумулятор для ноутбука дозволить вирішувати будь-які поставлені завдання. Ми пропонуємо акумулятори за доступними цінами, всіх відомих виробників. Станьте нашим клієнтом, і Ви отримаєте тільки якісний сервіс.

     Вартість заміни уточнюйте за тел. 063-63-83-787

– Ремонт/заміна зарядних пристроїв ноутбука

     Дуже часто зустрічаються ноутбуки, які не включаються і не реагують на кнопку включення. Теж саме відбувається і при підключенні блоку живлення. У такі моменти користувачі можуть подумати, що ноутбук згорів або вийшла з ладу материнська плата, насправді все може полягати в наступному: зламався зарядний пристрій, потім ноутбук відпрацював ще трохи поки не закінчився заряд акумулятора, виключився і більше не включається. У таким випадках достатньо просто замінити зарядний пристрій і ноутбук знову повернеться до життя.

    Зарядні пристрої для ноутбуків часто виходять з ладу з кількох причин: через скачки напруги в мережі, попадання рідини на блок живлення або його падіння так само може вивести його з ладу. Нерідко у пошкодженні адаптерів живлення приймають участь домашні тварини (кішки, собаки, хом’ячки). Вони перегризають провід блоку живлення і через замикання блок згоряє.

    В більшості випадків зарядні пристрої ремонтуються. Наш сервісний центр проводить ремонт зарядки ноутбука у Львові будь-якої складності. Будь то перебитий кабель або перегорів ключовий транзистор у схемі живлення.

Comments are closed.