Ремонт планшетів

Гідною заміною ноутбуків стали планшети, зручні тим, що займають набагато менше місця, виконуючи ті ж функції. Зрозуміло, ринок заполонила продукція не тільки відомих виробників, але і різні китайські “аналоги”, які значно поступаються в якості. В результаті ремонт планшетів став одним з провідних напрямків у багатьох компаній, що займаються ремонтом комп’ютерної техніки. Наш сервісний центр став лідером в даній сфері діяльності, наші численні фахівці здійснюють якісний ремонт планшетів у Львові, також до нас звертаються за допомогою жителі багатьох міст Львівської області.

Ми виконуємо якісний ремонт планшетів, використовуючи лише оригінальні комплектуючі та професійне сертифіковане обладнання. Досвід у цій справі можна вважати великим, так як Ми почали надавати послуги з ремонту планшетів з самого моменту їх появи на ринку.

Android ремонт планшетів у Львові

Найчастіше нашими фахівцями здійснюється ремонт китайських планшетів, і причиною тому стає бажання власників планшетів заощадити. Однак економія повинна бути розумною, зокрема, серед китайських виробників також є ті, чия репутація на світовому ринку вже досить висока. Тому, купуючи планшет невідомої марки, його майбутній власник йде на певний ризик. Втім, після заміни поламаних деталей на більш якісні, можна одержати цілком надійний пристрій – все залежить від професіоналізму фахівця.

Заміна дисплеїв планшетів

Так, найбільш часто потребує ремонту сенсорний екран планшета, як сама чутлива деталь. Якщо на поверхні екрану виникли спотворення і кольорові плями, то, по всій видимості, потрібна заміна дисплея в планшеті. Якщо ж планшет перестає реагувати на торкання пальцем сенсорного скла – буде виконана заміна тачскрина на планшеті.

Іноді, внаслідок несильного удару, функціональність планшета зберігається, а рідкокристалічний дисплей продовжує радувати цілісним зображенням, але все це перекреслюється тріщиною на склі. У таких випадках єдиним виходом є заміна скла на планшеті, яка може бути виконана досить оперативно. І нерідкі випадки, коли планшет опиняється в такому важкому стані, що для відновлення всіх функцій необхідна тільки повна заміна екрану на планшеті. Слід зазначити, що в більшості випадків, з ряду причин, ремонт екранів планшета вельми скрутний.

Заміна акумуляторів в планшеті

Ще одним поширеним явищем можна назвати вихід з ладу акумулятора планшета. Саме це нерідко стає причиною того, що не включається планшет. Ремонту акумуляторні батареї планшетів не підлягають, тому рішення тільки одне – заміна акумулятора в планшеті на новий.

Якою б складною не була несправність у вашого планшета, наші фахівці обов’язково виявлять її і усунуть. Високий професіоналізм, комфортний сервіс і гарантовану якість роботи – ось три кити, на яких стоїть сервіс-центр HELP.

Comments are closed.