Увага! Підготуй ноутбук до ЛІТА !

Для чого чистити ноутбук чи комп’ютер?

Ви, напевно, чули, що ноутбуки як і комп’ютери треба періодично чистити? Навіщо запитаєте Ви? Це можна порівняти з машиною, уявіть, що ви пару років їздите на автомобілі і жодного разу не поміняли масло і навіть не перевірили рівень масла у двигуні. Таких «водіїв» ноутбуків досить багато.
У ноутбуках є елементи, які сильно нагріваються під час роботи і їх необхідно охолоджувати, щоб вони не зламалися і щоб досягти їх максимальної продуктивності. Це такі комплектуючі ноутбуків як процесор, відеокарта і вінчестер. Для їх охолодження виробники комплектують ноутбуки кулерами і радіаторами, які і знижують температуру нагрівання складових ноутбуків.

У нових ноутбуках все працює відмінно, але з часом система охолодження запилюється і починає погано охолоджувати комплектуючі, особливо у літню пору року. В результаті можна спостерігати такі неприємні зміни в роботі вашого комп’ютера як значне погіршення швидкості роботи: повільніше завантажується windows і програми, можуть «пригальмовувати» і «зависати» ігри, і навіть вимикатись після короткого часу роботи.

Все це ознаки перегріву ноутбука. Якщо їх не усунути Ваш ноутбук може просто згоріти, вірніше будь-яка його деталь. Відновити працездатність ноутбука після таких поломок куди складніше і дорожче, ніж провести профілактичну чистку ноутбука.

Як полегшити життя Вашому улюбленому другу?


1. Саме головне – не ставити включений ноутбук на матеріали з тканини, дивани, які мають властивість накопичувати пил на своїй поверхні.
2. Використовуйте охолоджуючу підставку.
3. Проводьте чистку ноутбука регулярно, так як він має властивість досить швидко забруднюватися. Якщо у вас немає домашніх тварин, то буде досить чистити ноутбук 1-2 рази на рік.

Що робити?


Якщо Ви помітили, що Ваш ноутбук сильно гріється і голосно шумить вентилятором або вимикається від перегріву – прийшов час його почистити, замінити термопасту на процесорі і спеціальні термопрокладки на відеокарті і мостах.
Саму чистку повинен виконувати виключно професіонал, що володіє необхідними інструментами та досвідом в даній області. Робота з чистки ноутбука від пилу і бруду і тим більше після залиття рідинами, процес дуже трудомісткий і кропіткий. Навіть у досвідченого майстра іноді він може зайняти до 2 годин.

Увага! Чистка ноутбука чи стаціонарного комп’ютера коштує 150 грн 

В данну послугу входить :

  • чистка від пилу системи охолодження та корпуса комп’ютера
  • заміна термопасти та термопрокладок
  • змазування кулерів (вентиляторів) при потребі.

Залишити відповідь