Acer Aspire AL5100

Неттоп Acer Aspire Al5100 потрапив до нашої майстерні з такими ознаками несправності: вмикається але BIOS зависає, на стадії коли з’являється логотип виробника і на клавітуру не реагує. По словах клієнта вийшов з ладу після грози.

Під час діагностики були виконані такі дії: скинули налаштування BIOS до стандартних, перевірили вінчестер, оперативну память та процесор на ішому комп’ютері. Вияснили, що причина в матернській платі. Першим ділом, на материнці перевірили чи все впорядку з мережевим адаптером, так як, під час грози вони дуже часто виходять із строю. По заміряних опорах було зроблено висновок, що з мережевою картою ніби все впорядку. Ще під час зовнішної діагностики було замічено, що на USB портах немає напруги живлення, так як, при включенні комп’ютера не засвічувалась підключена до нього ні клавітура, ні мишка. Тому наступне, що ми зробили – перевірили чи все впорядку з USB портами. І як виявилось всі порти були несправні, повне кортке замикання на корпус по всіх портах. З цього зробили висновок, з ладу вийшов – південний міст AMD SB600 (218S6ECLA21FG).

AL5100_2

Неттоп зроблений на мобільній платформі і тому ця мікросхема  є доступна у продажі як датель до ноутбука. Після заміни моста, на інфрачервоній паяльній станції –  комп’ютер запрацював як новий!

Вартість ремонту склала – 480 грн, гарантія на ремонт 3 місяці.

Залишити відповідь