Samsung R25plus зависає

   Ноутбук вмикається, але BIOS зависає на стадії, коли з’являється логотип виробника, на натискання будь-яких клавіш не реагує. Але, час від часу, може включитись і працювати.

   Під час діагностики, було перевірено всі основні пристрої, а саме: вінчестер(HDD) і оперативну пам’ять. Також ми скинути налаштування BIOS до стандартних, методом витягування батарейки CMOS. Проте ноутбук далі продовжував зависати. Після цієї даігностики, з’явилась підозра на те, що вийшла з ладу відеокарта або північний міст. Нагрівши паяльною станцією північний міст AMD RS600ME (216MEP6BLA14FG), ноутбук став нормально запускатись. Дана операція служить для діагностики несправності з тим чи іншим чіпом. Вона тимчасово дозволяє повернути працездатність чіпа.

   Для вирішення проблеми зазвичай потрібно замінити сам чіп, або ж його пропаяти.

  Часто, причиною порушення працездатності чіпів є порушення контакту чіпа з платою. При нагріванні чіпа до температури 220-250 градусів, контакти чіпа з підкладкою, і підкладки з материнською платою пропаюються. Це дозволяє тимчасово відновити працездатність чіпа. “Тимчасово” завжди дуже сильно залежить від конкретного випадку. Це можуть бути як дні і тижні, так і місяці і роки. Конкретно по цьому чіпові, статистика показує, що комп’ютер після пропаю попрацює орієнтовно до півроку часу.

    Клієнту було запропоновано два варіанта: або пропай чіпа,  без гарантії, або заміна північного моста, з гарантією.

R25plus_1

Залишити відповідь