Acer TravelMate 5744 білий екран

     Нотубук потрапив до нашої майстерні з підозрою на те, що вийшла з ладу відеокарта, так як при включенні комп’ютера замість зображення з’являвся білий екран.

    Зробивши діагностику, вияснилось, що проблема не у відеокарті. Для цього були виконані такі дії: під’єднавши ноутбук до зовнішнього монітору через роз’єм  VGA, ми побачили, що зображення він нормально дає і до роботи відеокарти та самого комп’ютера питань не виникло. Отже, стало зрозумілим, що проблема або з матрицею ноутбука, або з шлейфом матриці. Далі була розібрана верхня частина ноутбука, і виявлено, що вийшла з ладу електроніка управління матрицею. Ми вияснили це зразу, так як була випалена мікросхема AUO-11301,в ній утворилась дирка, на фото це можна побачити. Для перевірки шлейфа підставили іншу матрицю і побачили, що з ним все гаразд і ноутбук зображення дає нормально.

   У більшості випадках, у ноутбуці була б поставлена нова матриця, яка коштує досить дорого., тому що деталей до матриці в продажі немає. Але у нас знайшлась така сама розбита матриця. з якої цю мікросхему можна  було випаяти. Замінивши мікросхему матриця запрацювала як нова, максимально зберігши фінанси клієнта.

 

Випалена мікросхема AUO-11301

Випалена мікросхема AUO-11301

acer TravelMate 5744

Донор

Acer TravelMate 5744

Матриця після ремонту

 

Залишити відповідь